Zoltánt idén februárban kerestem meg,  mert a 20 évvel ezelőtti gerincműtétem óta jelentős fájdalmaim voltak , amelyek hosszú évek alatt egyre jobban erősödtek.
Már az első kezelést követően lényegesen csökkentek a problémák és a vállam ami évek óta fájt és ezáltal -olykor a kezeim sem tudtam rendesen használni- jelentős javulásnak indult.
A napokban voltam a második alkalommal és a kezelés utáni nap reggelén jó érzéssel fájdalom nélkül ébredtem.
Ezúton is köszönöm Zoltánnak a szívvel lélekkel való segítséget és tanácsokat.
Emberi; profi hozzáállást  tapasztaltam .
Mindenkinek szívből ajánlom..