3 hete tartó erős jobb váll és kar fájdalommal, kézfej zsibbadással érkeztem id. Tibold Zoltánhoz. A bal lábamban is volt fájdalom. Mindent kipróbáltam,a flektor tapasztól a gyógymasszázsig, de semmi nem használt. A fél órás lágycsontkovács kezelés óta 3 nap telt el. A lábamba szinte azonnal megszűnt a fájdalom, a kezemben negyedére csökkent, a zsibbadás is sokkal elviselhetőbb, nagyon hálás vagyok, mindenkinek ajánlom, köszönöm!
🙏❤️