Piaca kezelési voltam emésztési ès epe problémával, nem működött a szèkletezès. Epe görcseim a széklet ès a anyagcsere problémámat oldották meg a csoda àllatkàk! Fogyàsom is sikeresen elindult:-)
Folytatom mèg a kezelési, ajánlom mindenkinek megoldjàk a problémákat az orvosi piócàk!