Rendkívül nagy örömmel írom ezt a pár sort, és hálásan köszönöm Katának,hogy szívvel-lélekkel segít minden beteg embernek,aki hozzá fordul.Nagyon sokat segített nekem is,amikor mindkét kezemen a nyeregizületemet elkezdte gyógyítani a csodálatos állatkákkal:orvosi piócákkal.Már az első alkalommal a pióca kezelést követő napokban elmúlt az a borzalmas fájdalom,ami miatt már nem tudtam a kezemet használni.A legegyszerűbb kézmozdulatokra is képtelen voltam,a minedennpi tevékenységeimet nem tudtam elvégezni.A kezelésnek és Kata szakmai tudásának köszönhetően végtelenül örülök,hogy újra tudom használni mindkét kezemet,-természetesen több alkalommal is megismételjük a kezelésemet-,és akkor nagy valószínűséggel nem kell 3 műtétnek alávetni magam,amit már pár hónappal ezelőtt kilátásba helyezett a kézsebész orvos.