Általában derék-, hát-, váll- és nyak problémával érkezem Zolihoz. Sajnos mindig később, mint kellene, mert addigra folyamatos fájdalmaim vannak. Amikor a véleményemet kérdezik a kezelésről, mindig azt szoktam mondani, hogy „Zoli szétszed, majd újra összerak”. Görnyedten, enerváltan érkezem, és kiegyenesedve, frissen távozom. Ajánlom mindenkinek, azoknak is, akik bizonytalanok, mint anno én is. Csak egyszer ki kell próbálni, és élvezni az „újjászületést”. Köszi Zoli! 😉