Májtisztítás volt az elsődleges cél.A kezelés fájdalommentes.Közben végig beszélgettünk,sok érdekességet tudtam meg a piócákról .Mivel csak egy kezelésen vagyok túl,nem érezhetem a változást,de folytatom az biztos.