Honapok óta fáj a derekam. A kezeles nem igazán volt komfortos. Inkabb fájdalmas. Eredmenye, masnap úgy fájt a derekam hogy fölkelni is alig tudtam. Számomra oriasi csalódás. Zoli szimpatikus fiu, de szamomra ennyi marad. Csak remenykedni tudok hogy nem lett nagyobb baj.