Tudomásom volt cukorbetegségről és magas vérnyomásról, de az íriszdiagnosztikára kíváncsi voltam, mit mutat összességében. Hát elég sok mindent, amiről nem tudtam és az orvos sem tájékoztatott (vagy Ő sem tudott róla, mert nem foglalkozott az apró részletekkel). De az alapján összeállt a kép, milyen problémák vannak, sőt megbeszéltük, mi okozhatja és mi a megoldás. A kezelések alatt (pióca terápia) és után ismét szeretném majd megnézni, mit tükröz a szemem, mert a javulás is látható lesz.