2. típ. cukorbetegség, magas vérnyomás és az íriszdiagnosztikával kiderült még néhány probléma, amivel Katához mentem. Megbeszéltük, milyen kezeléseket javasol és az elsőt meg is kaptam. Nagyon kedves, segítőkész az egész család, szeretettel bánnak a vendégekkel. Minden részletre figyelnek, nem engednek el instrukciók nélkül. Örömmel és bizalommal megyek a következő kezelésre.