Derékfájdalommal kerestem fel Zoltánt. A kezelés nagyon jól esett, közben jókat beszélgettünk. A derekam mostmár kevésbé fáj de még idő amíg újra a régi lesz. Köszönöm a kezelést, ajánlom mindenkinek.