Peyronie’s szindrómában szenvedek. Abban a reményben kerestem fel a „piócás embert”jelen esetben hölgyet,hogy a kezelés segít rajtam. Mielőtt a konkrét területen sor került volna a kezelésre szükség volt egy tisztó kezelésre is amit nem igazán értettem de végül is miért ne. Semmi de semmi hatását nem éreztem a kezelésnek se jobban se rosszabbul nem voltam .Majd sor került az igazi probléma és annak a piócás kezelése.Kellemetlen területen a betegségből adódóan helyezték fel a piócákat akik egyből elkezdték végezni a dolgukat.Majd másfél órás beavatkozás után sor került a pelenkázásra mert dőlt a vér belőlem. De ez ezzel jár állitólag de tapasztalatból írom,hogy gyakorlatilag is. Fontos megjegyeznem,hogy a kezelés előtt érdeklödtem a beavatkozást elvégző hölgynél telefonon és személyesen is,hogy milyen sikereket értek el hasonló betegségben szenvedő pácienseknél. A teljes gyógyulásról nem beszélhetünk de javulás észlelhető volt bizonyos esetekben kaptam a választ. Igy bele vágtam én is a javulás reményében önként dalolva. A távozás után nagyon kemény egy hetem volt.Elég nagy fájdalommal és brutális kinézettel ami bevallom félelemmel töltött el.De biztam a javulásban Mindenek ára van gondoltam ennek ez. A beavatkozás után eltel 3-4 hét de sajnos semmilyen javulást nem tapasztalok ,sőt inkább rosszabb lett a helyzetem. Értelemszerűen nem vagyok boldog ettől a helyzetől mert nagyon sokat vártam ettől a kezeléstől és persze az anyagiak miatt is bánkódom. Végül szeretném azzal zárni soraimat,hogy nem fikázni jöttem ide véleményt leírni hanem csak azért,hogy a jövőbeni páciensek tisztába legyenek azzal ha netán olvassák a beszámolómat ,hogy a csoda az agyon dicsért piócás kezelés nem minden esetben müködik. Még egyszer önként dalolva mentem hittel reményekkel telve senki nem kényszeritett de szerintem fontos az is ,hogy képben legyenek a jövőbeni betegek ,hogy ez a terápia nem minden esetben sikeres.A leírtakat ha szükséges képpel videóval tudom bizonyitani ,hogy nem kitaláció vagy lejáratás.Ez távol áll a személyemtől.