Jó napot kivánok!
Köszönöm szépen kérdését,vállfájdalommal fordultam Önökhöz.
A világért sem szeretném megbántani,csak őszintén mondom,sajnos semmit,de semmit nem változott a fájdalmam,nem tudom.,hogy miért?,de most is borzalmasan fáj,és azóta is.
A kezelésen ennekelenére jól éreztem magamat.
További szép napot kivánok.
Tisztelettel:
Markocsány Mária.