Nagyon fájt a derekam, lábaim zsibbadtak.Nehezen mozogtam, a derekamat nem tudtam kiegyenesíteni. Nagyon jó volt a kezelés, szinte 100%- al jobb lett! Sokkal könnyebben mozgok.