Többszöri felszinivénás , alsó lábszári trombózis után kimutatták,hogy genetikailag hajlamos vagyok rá.
Véralvadásgátlóval kell továbbiakban élnem és műtéti beavatkozás/ok a megoldás.
Gyógyszer tagadó vagyok és a szervezet öngyógyításában hiszek.
Elkezdtem keresni a természetes megoldásokat és így jutottam el a Tibold módszerhez, pontosabban Katához.
Három kezelésen voltam eddig ( 7-4-10 pióca).
Az első után szuperlatívuszokban tudtam beszélni a kezelésről. Pirosabb lett az arcbőröm, könnyűnek éreztem magam. Kevesebbet ettem.
A harmadik kezelés után nagyon bedagadt a lábam. Két napig jegelnem kellett. Magától szépen helyreállt a harmadik napra.
Most ott tartok,hogy bejelentkeztem a 4. kezelésre.
Hiszek benne , hogy ez az út a gyógyulásomhoz.🙏❤️