Bármikor megyek Katához mindig valami jobb lesz a testemben. Alapból én emésztési problémával mentem, amit mégis oldott a pióca. Most egy hosszabb kihagyás után újra tisztítással kezdtünk… sokkal könnyebb vok…, a hasam sokkal de sokkal kisebb, nem puffadok wc-re is magamtól tudok menni nem kell bogyót szedni. Szóval : bármi is nem működik nálam én biztos, h piócák segítségét kérem, vagyis Katáét😘 köszönöm Andi