Egy éve fájdalom csillapítót szedek csípő és térd fájdalomra! Az interneten találtam rá a Tibold módszer re! Zoli nagyon kedvesen fogadott panaszait elmondása után egy ponton megnyomta a lábam és azt mondta nekem egyenlőre nem csontkovácsra van szükségem, mert csonthártya gyulladásom van , először menjek pióca kezelésre! Két kezelésen voltam Katánál aki életem legmegnyugtatóbb személyisége! Első találkozásom a piócával kicsit fura volt, de csak az első 5 percben! Kata kedvessége, szakmai tudása ezekről a kis állatokról, teljesen elterelte a figyelmemet! 2 hete nem vettem be fájdalom csillapítót, napi 1/2 órát tudok sétálni , fájdalmam egyáltalán nincs! Csak ajánlani tudom mindenkinek! Sajnálom hogy 1 évig mérgeztem magam és a májam annyi gyógyszerrel! Nagyon köszönöm a kezelést és azt a már,már családias hangulatot!