Karácsony előtt olyan derék,hát és csípő fájdalmam volt hogy alig tudtam mozogni.
Három évvel ezelőtt a férjem már járt Zoltánnál,nagyon jó véleménnyel volt róla,hatásos volt a kezelés,így én is az mellett döntöttem hogy hozzá jövök.
Rövid időn belül kaptam időpontot aminek nagyon örültem.
Nagyon otthonias,kedves légkörben telt a kezelés.
Zoltánt egy nagyon közvetlen,együttműködő, kitűnő szakembernek tartom.
A kezelés első alkalommal nagyon kellemetlen volt,de már teljesen megkönnyebbülten indultam haza.
A fájdalmam minimálisra csökkent,ezért úgy döntöttem időnként megismétlem a kezeléseket.
Mindent nagyon köszönök: Ágnes