2 hónapja nyaki fajdalommal élek, ezzel a panasszal mentem önhöz.
A kezelés nagyon jó volt, de sajnos a panaszaim nem szűntek meg, jelenleg is fent áll.
Köszönettel: Bozori Ernő
+36-30/2882784
2 hónapja nyaki fajdalommal élek, ezzel a panasszal mentem önhöz.
A kezelés nagyon jó volt, de sajnos a panaszaim nem szűntek meg, jelenleg is fent áll.
Köszönettel: Bozori Ernő
+36-30/2882784