Nekem pár hete becsípődött a derekam,azóta a jobb lábam nem akart működni, a kezelés után jobban éreztem magam, nem fájt annyira,de két hét múlva vissza megyek.
Nekem pár hete becsípődött a derekam,azóta a jobb lábam nem akart működni, a kezelés után jobban éreztem magam, nem fájt annyira,de két hét múlva vissza megyek.