Régóta járok Katához, egyre jobban érzem magam. A gyomrom, beleim nagyon le voltak pukkanva. Úgy éreztem, hogy még a víztől is fel vagyok fújodva.
El sem tudom mondani mekkora a változás amióta Katához járok. Nem tudom hol van út vége, de egy biztos egyre jobban és jobban vagyok!
Csak ajánlani tudom MINDENKINEK! 😍