Évekkel ezelőtt kezdődött a kálváriám talpibőnye gyulladással.
Már egy pióca kezelés után a fájdalom elmúlt.
Hálás vagyok Katának, aki jelenlétével és szakmai tudásával oldja az esetleges félelmet a piócáktól. Nem kell tőlük félni, ők csak teszik a dolgukat, értünk, az egészségünkért.