A zsírmáj és ez miatt a fogyásom érdekében mentem hozzátok!
10db-os piócás kezelést kaptam! Az érzést nem tudom hasonlítani semmihez, de nagyjából mint egy szúnyogcsípés! 19.-én voltam, el telt azóta 2 nap,de úgy érzem,hogy megérte! Puffadás nagy mértékben enyhült, anyagcserében is változás van, közérzetem mondhatni jobb, mert látom a javulást! Mindenkinek ajánlni tudom, nem csak a piócás kezelést, hanem a csontkovács és masszázs részét is! Köszi szépen mindent! Keressétek őket bizalommal!