Miért voltam 10. alkalommal pióca terápián:
– mert hosszú évek óta újra „egészen egészségnek” érzem magam.
– mert vitalitásomat, jókedvemet, kiegyensúlyozottságomat Mindenki irigyli.
– mert a törődés, a szakmai alázat, a segíteniakarás , a precíz alapos tudást egy emberben megtalálom.
Köszönöm Tibold Kata
Üdvözlettel Karskó Ildikó