Visszerek vannak a lábamon s már fájnak ezért kerestem meg Katát. Egy közös ismerősünk álltal jutottam el hozzá. Máj tisztító kezelést kaptam, s utána lesz majd a lábam. Másnap mikor reggel ki cseréltem a kötést meg szédültem, vert a víz, gondolom le esett a vércukrom nem reggeliztem előtte. Ma már jól vagyok. Meg szeretném köszönni a lehetőséget Katának,hogy fogadott engem s segít. Üdvözlettel: Reni