Januárban jártam először Katánál, tegnapelőtt a 7. alkalommal voltam nála.
Két alkalommal a hasi belsőszerveimre, egy alkalommal a mellkasomra, 2-2 alkalommal a viszereimre és csonthártyagyulladásra kaptam kezelést.
Megszűnt a hasi puffadásom, a diszkomfort érzés is és nem utolsósorban fogytam 5 kg-ot és újra lapos és feszes lett a hasam.
Sokkal jobb lett a légzésem, tempós jarasnál nem kapkodom a levegőt,
gyaloglás közben tudok beszélni és jó mélyen beszívni a levegőt.
Mindkét kezem csuklóban nagyon fájt (artritis) arra nem is kaptam piócát, de elmúlt a fájdalom! A fájdalom nem hiányzik, ezért két napja tűnt fel, hogy nem kell kenegeti, géppel kezelni. Én a hét kezelésnek tulajdonítom.
Egyedül attól szenvedek, hogy kezelés után 2–3 napig nagyon viszket. Nekem a hideg vizes borogatás a legjobb rá (1-2 perc). A “harapások” nyoma kb. 3 hét múlva már nem látszik.