Ülés és fekvés közben érzett lábfájással, gerinc panaszokkal érkeztem. A kezelés nem volt fájdalmas , viszont úgy távoztam, hogy semmilyen fájdalmam nem volt. Most, 3 nappal a kezelés után is csak nagyon kis mértékben és csak bizonyos ülő helyzetben (amit tudok korrigálni) érzek minimális fájdalmat. Nagyon köszönöm !