Visszeres a lábam 15 éves korom óta, voltam már pióca-kezelésen de nem csináltam végig a terápiát. Most itt az idő.. vannak más panaszaim is ami miatt úgy gondolom, hogy ez most nagyon kell.
Kata barátságos és közvetlen, jól éreztem magam a kezelés alatt és után is. Legközelebb többet kell innom kezelés előtt azért.. egy alkalmon vagyok túl, a közérzetem és az emésztésem is javult, nagyon várom a következőt!