Derekamban idegbecsipődéssel és lábfajdalommal mentem! Derekam fél napig nem fájt a kezelés után viszont az erős teljes láb fájás nem szünt meg se akkor se azóta se és a derék fájdalom is visszatért hozzá! Ennek nem a kezelés a fő oka hogy rossz lett volna hanem sajnos csak egy fél napig volt hatásos és mivel nem most voltam előszőr a Zoltánnal igy a kezeléssel nincs is semmi problémám! Sajnos nem tudom mi az oka majd a neurológián megmondják! Ez a fél nap derékfájás nélkül is nagyon jó volt! Köszönöm szépen!