Több éves rozaceás problémával próbáltam ki az orvosi piócákat. Elmúltak az erős piros gyulladásos az arcom, belekben is rend lett. Tovább folytatom a kezelést mert gyógyító hatása van, csak ajánlani tudom. Kata tudásának és a piócáknak köszönöm, hogy vissza nyerhettem egészségemet.