Több változás állt be a kezelés után.
Sok mindent most újra próbálok az étkezés tekintetében.
Az út elején vagyok de változást már megfigyeltem magamon.
Tegnap nyers hagymát ettem és semmilyen utóhatása nem volt. Se a savam, se a gyomrom nem fájt.
Puffadás néha van, de sokat javult.
Amióta voltam nagyon jól alszom (amúgy rossz alvó vagyok). Gyorsan és mélyen alszom, kipihent vagyok reggel.
Emésztésem javult, nincsen az a rosszullét érzés étkezések után.
Reggel futni voltam. Kifejezetten jó erőben éreztem magam.
Az út elején vagyok és úgy érzem bőven van még mit tenni és szeretném is folyatni a kezeléseket.
Bence