Gerincproblémával voltam a kezelésen. Először annyira még nem éreztem nagy változást de másnapra sokkal jobban voltam. Már az ágyból kelés reggel is jobban ment mint eddig.
Most már a lehajlás sem annyira fájdalmas mint eddig volt. Igaz csak egy kezelésen voltam de többet ért mint 1 hónapja tartó gyógyszeres kezelésem. Köszönöm!
Csak ajánlani tudom mindenkinek!
Biztos hogy még megyek Önökhöz.