Sziasztok Kata és Zoli!
Alapjában lágy csont kovács kezelésre érkeztem, ami, mint ahogy Zolival megbeszéltük nem biztos hogy az én esetemben azonnali javulást fog hozni, de segített valamennyit, jobb lett.
Biztosan szükség lesz még nálam kezelésre.
Ezek után kaptam egy orvosi piócás kezelést is, ami után másnap reggel mint akit kicserélték, sokkal jobb lett a közérzetetem, ami azóta is tart.
Biztosan találkozunk még.
Köszönöm szépen!