Derék panaszok miatt mentem a kezelésre. A kezelés rendben volt. Helyenként fájdalmas de összességében jó élmény. Sajnos azonban a kezelést követő második nap két kellemetlenség is ért. A derekam egy ártalmatlannak tűnő előrehajolásnál ( a ruhásszekrényből vettem ki egy pólót) meghúzódott. A nyakam szintén meghúzódott és fáj de ott nem is tudom egy meghatározott eseményhez kötni..