Térdfájdalom miatt mentem. A jobb térdemet egy hónapja kezelte Kata, a balt tegnapelőtt. A jobb már sokat javult.
Minden ott dolgozó családtag nagyon kedves, a hangulat kellemes, családias. Nekem nagyon sokat segítettek. Köszönöm szépen!
Térdfájdalom miatt mentem. A jobb térdemet egy hónapja kezelte Kata, a balt tegnapelőtt. A jobb már sokat javult.
Minden ott dolgozó családtag nagyon kedves, a hangulat kellemes, családias. Nekem nagyon sokat segítettek. Köszönöm szépen!