Egy hónapja nem tudtam kiegyenesedni.Beállt a hátam,de már máskor is volt ilyen.Most valahogy nem akart elmúlni.Masszázsra indultam,csontkovácsolás lett belőle. Az nap könnyebb volt,másnap mintha összetörtek volna.Ma azt mondom,megérte.
A térdemre a gyógyszer nevét elfelejtettem megkérdezni,kérem küldje el. Üdv:Ágnes