10 kezelésen vagyok túl..eredetileg a térdfájdalmammal érkeztem…az teljesen rendben van jelenleg / az orvosok már térdprotézist emlegettek.. / Legutóbb a könyökizületem kezelték a kis gyógyÍtók ! Köszönöm Kata ! Folyt.köv.
10 kezelésen vagyok túl..eredetileg a térdfájdalmammal érkeztem…az teljesen rendben van jelenleg / az orvosok már térdprotézist emlegettek.. / Legutóbb a könyökizületem kezelték a kis gyógyÍtók ! Köszönöm Kata ! Folyt.köv.