Térd fájdalom miatt kerestem meg Katát…ez volt a harmadik kezelés, amin részt vettem.
Kata személyisége, valamint a sok tapasztalat, amit megoszt ….biztosÍt arról, hogy jó helyen vagyok. Minden alkalommal elmondja , mely területet kezeli és miért…
A közérzetem sokkal jobb a kezelések után és tudva, hogy nem pár alkalmas ottlét hozza meg a várt eredményt, továbbra is rendszeresen igénybe veszem a terápiát.
Hála és köszönet !