Nyaki, háti, és derék fájdalmaim jelentkeznek visszatérően. Servem van már régóta fent és lent. A derekam egyenlőre jó, ha fél év múlva is így lesz az nekem boldogság. Nagyon könnyű lettem a kezelés után. Köszönöm