Panna és csajok müsorában hallottuk Katát. Régóta szerettük volna kiprobálni a piócázást. Mi még csak iriszdiagnosztikán voltunk. Nagyon kedves ,barátságos és közvetlen légkörben zajlott a vizsgálat.Izgatottan várjuk a piócás kezelést. Üdvözlettel:Katalin és Béla