Évek óta küzdök vérzékenységgel nekem ez egy autoimmun folyamat Kata és a kis piocák segítségével lassan de biztosan elindulok a gyógyulás útján.
Nagyon kedves segítőkész emberek.
Szép és tiszta környezetben várnak mindenkit.
Csak ajánlani tudom..
Kata csodát tesz mindenkivel.!
Üdv Andi .