Merev, letapadt izmok miatt kialakuló derékfájdalommal kerestem fel Zolit. Késtem pár percet, ami miatt feszülten érkeztem, de Zoli kedvesen, empátiával fogadott. A kezelés humánus és fájdalommentes volt, sokat segített a fájdalom csökkentésében. Szívből ajánlom.