Régota fáj a lábam es a derekam. Eddig semmi nem segített, de most az első kezelés után már nem fáj a lábam csak a derekam, de az sem annyira. Tiszta, rendezett rendelő és nagyon kedves emberek. Ajánlani fogom az ismerőseimnek.